Witamy w cukierni ELITE Oferujemy Państwu codziennie świeże wypieki i ciasta z własnej pracowni w Poznaniu. Border Line

W ieloletnie doświadczenie w cukiernictwie pozwala nam na tworzenie niesamowitych ciast i innych wyrobów, i utrzymanie zawsze wysokiej ich jakości. Gwarantujemy świeżość, wspaniały smak oraz różnorodność naszych wypieków. Przygotowujemy dla Państwa wszelkiego rodzaju torty i ciasta na różne okazje. Specjalizujemy się w pieczeniu tortów ślubnych, komunijnych, okolicznościowych oraz specjalnych – firmowych. Wyrabiamy wywołujące uśmiech na twarzy torty dla dzieci oraz dowcipne i uwodzicielskie torty dla dorosłych. Ponadto oferujemy wyśmienite ciasta deserowe takie jak rolady, kostki oraz bankietowe.

Specjalnie z myślą o Państwu oferujemy najlepsze ciasta, placki, serniki, babki, rogale, makowce oraz wyroby sztukowe. Każde z nich starannie przygotowane i zawsze świeże, których smak przypomina najlepsze domowe wyroby. Historia naszych cukierni jest gwarantem zawsze udanych wypieków, których smak klienci chwalą od dawnych już lat. Przyjmujemy także zamówienia na większe ilości wypieków i ciast. Sława, jaką okryły się wyroby i i ciasta przygotowane w naszej cukierni, jest efektem naszej długoletniej pracy, którą docenili stali klienci. Ich zaufanie, jakie wypracowaliśmy sobie przez cały okres historii ELITE, jest dla nas najważniejsze. Jesteśmy otwarci w wielu lokalizacjach w Poznaniu i okolicznych miejscowościach - kliknij w zdjęcie obok i sprawdź, gdzie jesteśmy najbliżej Ciebie!


Najlepsze ciasta w Poznaniu

Cukiernia „ELITE” oferuje wypieki najwyższej jakości. Zachęcamy do zapoznania się z naszym bogatym katalogiem wyrobów cukierniczych. Znajdą tam Pastwo zdjęcia wszystkich produktów wraz z opisami.

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt

Pracownia - Cukiernia - Siedziba

ul. Zofii Nałkowskiej 18, 60-573 Poznań

Zarząd - Dyrekcja pracowni i cukierni "ELITE"

Teresa Racek, Marek, Dorota, Dominik, Martyna Derpińscy